Հակոբյանի խոսքով՝ կոռեկտ լինել՝ չի նշանակում «ձայն ու ծպտուն» չհանել:
Potential.am-ը հայտնում է. «Ներուժ։ Բառ, որը կազմված է երկու արմատից՝ «ներքին» և «ուժ»։ Այն ապրում է ինքնության խորքում՝ անհատի, ազգի, մշակույթի մեջ։ Դա այն ուժն է, որը...
ՀՀ վարչապետ, ՔՊ կուսակցության վարչության նախագահ Նիկոլ Փաշինյանի գրառումը. ««Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունում սկսվել է Ընտրական ցուցակի ձևավորման առաջին փուլի փակ, գաղտնի,...
Ըստ հրապարակման, նավերն այդ հատվածում կմնան առնվազն մինչև ապրիլի վերջ կամ մայիսի սկիզբ։
«Ազատության» տեղեկություններով՝ գործը կապված է հարկեր չվճարելու հետ:
«Ուրախալի է, որ Հռոմի Լեոն XIV քահանայապետին հասու է դարձել 2024-ին Բեռլինում Ադրբեջանի դեսպանության հրատարակած «Քրիստոնեական կյանքն Ադրբեջանում» անգլերեն, գերմաներեն ժողովածուն: Այն ներկայացվել է Ալլահշուքուր Փաշազադեի գլխավորած Ադրբեջանի միջկրոնական պատվիրակության՝ Վատիկան այցի շրջանակում: Ժողովածուն ամփոփում է Ադրբեջանի հարուստ քրիստոնեական ժառանգությունը»: Սա Բեռլինում դեսպան Աղաեւի փետրվարի 10-ին X-ում տարածած տեղեկատվությունն է՝ կից լուսանկարներով: Նկատելի է այսպես կոչված
Քիչ առաջ փաստաբան Էրիկ Ալեքսանյանն իր ֆեյսբուքյան էջում գրել էր, որ իրավապահները խուզարկում են պրոֆեսոր Արմեն Չարչյանի աշխատասենյակը։
Դա անհրաժեշտ է արդեն հիմա պատրաստել եվրոպական մակարդակով, որպեսզի անհրաժեշտ պահին պատրաստ լինենք Ռուսաստանի հետ քննարկումներին
Այդ հատվածով միայն թեթև մարդատար մեքենաների երթևեկությունն է թույլատրվում։
На Ближнем Востоке уже находится авианосец Abraham Lincoln, к переброске готовится другой авианосец — George HW Bush. NYT узнала и о третьем авианосце, планируемом к перемещению.
Ռուսական կողմը ևս հաղորդում է հարվածների մասին: