Grand Prix Kobiet w Monachium
1 lutego oficjalnie rozpoczyna się drugi turniej Grand Prix kobiet z cyklu 2022-23. Miejsce rozgrywek Monachium.
Dwanaście zawodniczek walczą o nagrody główne i udział w kolejnym Turnieju Kandydatów. Polskę reprezentuje Alina Kaszlińska.
Plan gry
2 luty
Runda I / 15:00
Paehtz Elisabeth – Wagner Dinara
Kosteniuk Alexandra – Kashlinskaya Alina
Tan Zhongyi – Zhu Jiner
Harika Dronavalli – Koneru Humpy
Abdumalik Zhansaya – Dzagnidze Nana
Muzytschuk Marija – Muzytschuk Anna
3 luty
Runda II / 15:00
Wagner Dinara – Muzychuk Anna
Dzagnidze Nana – Muzychuk Mariya
Koneru Humpy – Abdumalik Zhansaya
Zhu Jiner – Harika Dronavalli
Kashlinskaya Alina – Tan Zhongyi
Elisabeth Paehtz als Alexandra Kosteniuk
4 luty
Runda III / 15:00
Kosteniuk Alexandra – Wagner Dinara
Tan Zhongyi – Paehtz Elisabeth
Harika Dronavalli – Kashlinskaya Alina
Abdumalik Zhansaya – Zhu Jiner
Muzychuk Mariya – Koneru Humpy
Muzychuk Anna – Dzagnidze Nana
5 luty
Runda IV / 15:00
Wagner Dinara – Dzagnidze Nana
Koneru Humpy – Muzychuk Anna
Zhu Jiner – Muzychuk Mariya
Kashlinskaya Alina – Abdumalik Zhansaya
Paehtz Elisabeth – Harika Dronavalli
Alexandra Kosteniuk – Tan Zhongyi
6 luty
Runda V / 15:00
Tan Zhongyi – Wagner Dinara
Harika Dronavalli – Kosteniuk Alexandra
Abdumalik Zhansaya – Paehtz Elisabeth
Muzychuk Mariya – Kashlinskaya Alina
Muzychuk Anna – Zhu Jiner
Dzagnidze Nana – Koneru Humpy
7 luty
Dzień wolny
Münchner Benefiz-Schachgala / 18:00 Uhr
8 luty
Runda VI / 15:00
Wagner Dinara – Koneru Humpy
Zhu Jiner – Dzagnidze Nana
Kaschlinskaja Alina – Muzytschuk Anna
Paehtz Elisabeth – Muzychuk Mariya
Kosteniuk Alexandra – Abdumalik Zhansaya
Tan Zhongyi – Harika Dronavalli
9 luty
Runda VII / 15:00
Harika Dronavalli – Wagner Dinara
Abdumalik Zhansaya – Tan Zhongyi
Muzytschuk Marija – Kosteniuk Alexandra
Muzychuk Anna – Paehtz Elisabeth
Dzagnidze Nana – Kashlinskaya Alina
Koneru Humpy – Zhu Jiner
10 luty
Runda VIII / 15:00
Wagner Dinara – Zhu Jiner
Kashlinskaya Alina – Koneru Humpy
Paehtz Elisabeth – Dzagnidze Nana
Kosteniuk Alexandra – Muzychuk Anna
Tan Zhongyi – Muzychuk Mariya
Harika Dronavalli – Abdumalik Zhansaya
11 luty
Runda IX / 15:00
Abdumalik Zhansaya – Wagner Dinara
Muzychuk Mariya – Harika Dronavalli
Muzychuk Anna – Tan Zhongyi
Dzagnidze Nana – Kosteniuk Alexandra
Koneru Humpy – Paehtz Elisabeth
Zhu Jiner – Kashlinskaya Alina
12 luty
Runda X / 15:00
Wagner Dinara – Kashlinskaya Alina
Elisabeth Paehtz – Zhu Jiner
Kosteniuk Alexandra – Koneru Humpy
Tan Zhongyi – Dzagnidze Nana
Harika Dronavalli – Muzychuk Anna
Abdumalik Zhansaya – Muzychuk Mariya
13 luty
Runda XI / 13:00
Muzychuk Mariya – Wagner Dinara
Muzychuk Anna – Abdumalik Zhansaya
Dzagnidze Nana – Harika Dronavalli
Koneru Humpy – Tan Zhongyi
Zhu Jiner – Kosteniuk Alexandra
Kaschlinskaja Alina – Paehtz Elisabeth
Dla przypomnienia wyniki z pierwszego turnieju