2022

Новости за 19.02.2022

FC Baník Ostrava

Paráda Jakuba Pokorného: Baník - Sigma 1:0

Redakce - Úžasná paráda Jakuba Pokorného rozhodla o důležitém vítězství Baníku v utkání s Olomoucí. Stoper Slezanů vystřihl deset minut před koncem parádní nůžky a určil jimi výsledek Baník - Sigma 1:0!

Dukla Praha FK

B-tým podlehl těsně Sokolovu

ing. Jiří Uldrich - V dalším přípravném utkání rezerva Dukly prohrála na hřišti Baníku Sokolov 2:3 po poločase 0:2. V zápase, v němž Dukla neproměnila řadu gólových šancí, nakonec rozhodla lepší efektivita v pokutovém území.

HC Energie Karlovy Vary

EHL: Energetici ve formě! Od 15 hodin zahájí play-off proti Zlínu

Daniel Kubelka - Karlovarští gameři za sebou mají základní části, a to velice úspěšnou. Povedeným závěrem, kdy vyhráli šest duelů v řadě, se vyhoupli až na šesté místo tabulky. Play-off pro ně začne již v sobotu, kdy se v předkole hraném v brněnském Radegast Sport Pubu utkají se Zlínem.

Parádní derby dorostu! Energie bere s Plzní bod

Daniel Kubelka - Atraktivní západočeské derby viděla v sobotu odpoledne KV Arena. Do tradičního souboje rivalů vstoupila lépe Plzeň, která si v první třetině vypracovala dvougólový náskok, domácí ale nesložili zbraně a postupně vývoj utkání otočili. Dvě a půl minuty před koncem ale hosté vyrovnali a o své výhře nakonec rozhodli v prodloužení.

Fanoušci zpět na tribuny! Energie hostí v neděli Pardubice

Daniel Kubelka - Karlovarští hokejisté se vrací na domácí led. V neděli budou chtít zapomenout na poslední domácí prohru, cílem bude obrat o body třetí tým tabulky z Pardubic. Utkání začíná v KV Areně netradičně již v 15:00 a jste na něj srdečně zváni. Kde utkání sledovat: Textový přenos | Video přenos Vstupenky

SK Kadaň

V sobotu se v Kadani odehraje druhé SF

Redakce - K a d a ň / C h o m u t o v - Druhé kolo semifinálových duelů se odehraje na kadaňském zimním stadioně. První střetnutí lépe vyšlo chomutovským Pirátům, Kadaňští tak dnes budou odvracet konec sezóny. V případě porážky černožlutých tak sezóna v Kadani skončí. Klání započne v 17 hodin.

SK Slavia Praha

V neděli od 18:00 s fanoušky proti Bohemians

Redakce - Sešívané čeká v neděli od 18:00 v Edenu utkání proti Bohemians. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a brankář Aleš Mandous.

FC Slovan Liberec

B-tým jednoznačně podlehl Varnsdorfu

Redakce - Varnsdorf/Liberec – Na rozdíl od předchozích utkání Béčko tentokrát nedokázalo s druholigovým soupeřem udržet krok celé utkání. První branku naše mužstvo inkasovalo už po čtyřech minutách hry, po přestávce Varnsdorf vstřelil hned tři góly a vyhrál vysoko 5:0.

Dukla pálila šance a s Chlumcem nad Cidlinou hrála bez branek

Lukáš Šonský - Minulý týden jsme nasázeli šest branek Vltavínu, konfrontace s dalším třetiligovým celkem ovšem tentokrát nepřinesla ani jeden gól. Na neutrálním hřišti v Hradci Králové jsme proti Chlumci nad Cidlinou hráli 0:0.

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

Česko opět zasáhne velmi silný vítr. Meteorologové vydali pro část země výstrahu - iRozhlas.cz

1. Česko opět zasáhne velmi silný vítr. Meteorologové vydali pro část země výstrahu  iRozhlas.cz
  2. Příbramsko pozdě večer znovu zasáhl velmi silný vítr  Pribram
  3. Česko zasáhl silný vítr. Výstraha s vysokým stupněm nebezpečí pomine po půlnoci - iDNES.cz  iDNES.cz
  4. Meteorologové zpřísnili výstrahu před větrem  novinky.cz
  5. Část republiky pozdě večer znovu zasáhl velmi silný vítr | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

iSport.cz

Krejčí spal čtyři hodiny, stejně šel hrát. Vypadal unaveně, ale rozhodl

Tři dny od vypadnutí z olympijského osmifinále se Švýcarskem (2:4) se David Krejčí objevil doma na svém tradičním místě – ve středu prvního olomouckého útoku. A přítomnost elitního centra byla v „plecharéně“ znát. Nejen na atmosféře, ale zejména na výsledku. Mora po dvou prohrách zabrala a zaslouženě porazila Liberec 3:2 v prodloužení. Domácí nerozhodil ani o 40 minut opožděný start duelu, který nezpůsobilo čekání na Krejčího na D1, jak se vtipkovalo, ale porucha rolby.

Sport.cz

Schick dal 20. ligový gól, pak se ale zranil a Leverkusen prohrál

Útočník Patrik Schick pomohl jubilejní dvacátou brankou v tomto ročníku německé fotbalové ligy k vedení Leverkusenu na hřišti Mohuče, předehrávku 23. kola ale kvůli zranění nedohrál a jeho tým nakonec prohrál 2:3. Šestadvacetiletý reprezentant otevřel v 35. minutě skóre, tři minuty po zahájení druhé půle ale musel vinou svalových potíží předčasně střídat. Přestože Leverkusen ještě šest minut před koncem vedl 2:1, po trefách střídajících Jeana-Paula Boetiuse a Marcuse Ingvartsena utkání ztratil.

Fotbal.idnes.cz

Leverkusen prohrál v Mohuči. Schick dal gól, pak se zranil a střídal

Dobrá zpráva - střelecký apetit Patrika Schicka je stále žhavý. V předehrávce 23. kola německé fotbalové ligy dal dvacátý gól v sezoně, ale jeho Leverkusen na hřišti Mohuče prohrál 2:3. Špatná zpráva - český reprezentant se zranil a ve 48. minutě musel střídat.

iSport.cz

Schick: trefa č. 20! V TOP ligách nemá kromě Lewandovského nikdo víc gólů

Patrik Schick už je na metě 20! Český útočník v barvách Leverkusenu zapsal na hřišti Mohuče jubilejní ligový gól v této sezoně, kromě střelce Bayernu Roberta Lewandovského nemá nikdo v TOP 5 evropských ligách v této sezoně tref víc. Tím ovšem pro Schicka dobré zprávy končí... V úvodu druhé půle se zranil a musel střídat, jeho tým navíc po divokém průběhu nakonec prohrál 2:3.

ECHO24

Sněmovna schválila v prvním čtení Fialův rozpočet se schodkem 280 miliard

Sněmovna v pátek v prvním čtení schválila hlasy vládní koalice základní parametry státního rozpočtu na letošní rok. Jde o jeho příjmy, výdaje, schodek a způsob jeho vypořádání. Rozpočet počítá se schodkem 280 miliard korun. Bývalá vláda Andreje Babiše (ANO) navrhla schodek o 97 miliard vyšší. Loňský schválený schodek činil 500 miliard, hospodaření nakonec skončilo deficitem 420 miliard korun. Rozpočet počítá s příjmy 1613,2 miliardy korun a výdaji 1893,2 miliardy. Nyní už poslanci nemohou tyto…

Parlamentnilisty.cz

Hejtman Netolický: Investice pokračují, ale ceny rostou

Náměstek hejtmana pro investice a kulturu Roman Línek seznámil Radu Pardubického kraje s průběžným stavem investic a aktuálním programem údržby a rozvoje nemovitého majetku kraje. Radní také schválili investiční plán na rok 2022.

1. Česko zasáhl silný vítr. Výstraha s vysokým stupněm nebezpečí pomine po půlnoci  iDNES.cz
  3. Část republiky znovu zasáhl velmi silný vítr, zkomplikoval provoz na železnici  ceskatelevize.cz/ct24