Británie se chystá z bezpečnostních důvodů zakázat používání aplikace TikTok na vládních zařízeních. S odvoláním na obeznámené zdroje o tom informoval deník The Times. Stejný krok již dříve oznámily například Evropská komise či Evropský parlament, Kanada, Belgie, Dánsko či česká ministerstva vnitra a zahraničí. Aplikaci pro sdílení videí TikTok vlastní pekingská společnost ByteDance. ByteDance v roce 2020 přesunula své sídlo do Singapuru, […]

Móda z plesu Českého rozhlasu: Farna zvolila nevhodně robustní šaty, Dara přišla v mikině - Expres.cz

1. Móda z plesu Českého rozhlasu: Farna zvolila nevhodně robustní šaty, Dara přišla v mikině  Expres.cz
  2. Víla nebo princezna? Ewa Farna zvolila na ples šaty jako z pohádky a pořádně to rozjela  Super.cz
  3. Fanoušci StarDance opět zajásali. Mirai Navrátil to po dvou letech rozbalil se svou tanečnicí na parketě!  Super.cz
  4. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Fotbal.idnes.cz

Teplice - Brno 1:1, nový kouč výhru nepřinesl, hosté srovnali v nastavení z penalty

Tepličtí fotbalisté při premiéře nového trenéra Zdenka Frťaly byli blízko kýženého vítězství. V utkání 23. kola Fortuna ligy nad Brnem vedli 1:0 gólem Pleštila z druhého poločasu. Ale v šesté minutě nastavení vyrovnal nejlepší ligový střelec Řezníček z penalty. Teplice na jaře ještě nevyhrály.

Hokej.cz

Ton vzpomíná na extraligovou kariéru: Jak měnil svoje zakončení?

Během letošní jubilejní třicáté sezony Tipsport extraligy vám přinášíme rozhovory s hráči, kteří se výrazným způsobem zapsali do historických tabulek soutěže. Patří mezi ně i současný sportovní ředitel pražské Sparty Petr Ton. Trojnásobný nejlepší extraligový kanonýr a hráč, kterému v historické tabulce střelců patří druhé místo.

NHL.cz

Boston proti Detroitu už v 18:30, šlágrem zápas Devils s Hurricanes!

NHL nabídne hned dva duely s českou stopou ve velmi atraktivním čase. Přidat druhé vítězství v řadě můžou Tampa Bay, Winnipeg, či Nashville. Tento trojlístek potřebuje podruhé zabrat, aby zapomněl na nepříliš povedené období. Blamáž musí odčinit Calgary a Ottawa. Celkem je na programu osm utkání.

Sport.cz

Teplice při Frťalově premiéře přišly v nastavení o výhru nad Brnem

Fotbalisté Teplic v 23. kole první ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Brnem a ani v premiéře pod novým koučem Zdenkem Frťalou neukončili čekání na první jarní výhru. Severočechy poslal do vedení v 53. minutě záložník Dominik Pleštil, v šesté minutě nastavení ale srovnal z penalty 16. gólem v sezoně nejlepší ligový střelec Jakub Řezníček. Skláři nevyhráli sedmé kolo po sobě a v neúplné tabulce zůstali čtrnáctí. Zbrojovka bodovala v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou, z toho potřetí v řadě remizovala, a je devátá.

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

HOKEJ ONLINE: Další úder Komety, Liberec v Plzni srovnává. Olomouc v prodloužení slaví - Sport.cz

1. HOKEJ ONLINE: Další úder Komety, Liberec v Plzni srovnává. Olomouc v prodloužení slaví  Sport.cz
  2. TELH ŽIVĚ: Vary ztratily náskok, jde se do prodloužení. Brno vede, Liberec vyrovnal  Hokej.cz
  3. ONLINE: Vary a Olomouc jdou do prodloužení. Brno vede, Tygři srovnali  iSport.cz
  4. Třinec vyřadil Litvínov díky „buzerantskému" hokeji. Končí Estephan i Zdráhal  denik.cz
  5. HOKEJ ONLINE: Mistr sahá po postupu. Kometa poprvé padla, Liberec se oklepal z debaklu  Sport.cz
  6. Zobrazit... Читать дальше...

iSport.cz

Slavia B už není poslední, trefil se i Jurečka. Karviná ztratila

Fotbalisté Karviné remizovali v 18. kole druhé ligy v Jihlavě 2:2 a nevyužili možnost bodově se dotáhnout na druhý Vyškov a třetí Líšeň. Slávistický B-tým porazil doma Třinec 3:1. Rezerva vršovického celku částečně napravila pondělní prohru 0:2 v pražském derby na Spartě a poskočila na předposlední místo. Slávisté poslali na dno tabulky o bod Slezany.

iSport.cz

Souček u remízy s Aston Villou. Arsenal vyhrál 3:0, domácí ztráta United

Arsenal zvítězil v 27. kole anglické fotbalové ligy na hřišti Fulhamu 3:0, vyhrál popáté v řadě a udržel pětibodový náskok na druhý Manchester City. Český reprezentant Tomáš Souček odehrál celý zápas za West Ham, který doma remizoval s Aston Villou 1:1. Manchester United ztratil na Old Trafford se Southamptonem po remíze 0:0, utkání dohrával v deseti po vyloučení Casemira ve 34. minutě.

iSport.cz

SESTŘIH: Boleslav - Liberec 4:0. Jasná záležitost, dva góly dal Jawo

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 23. kole FORTUNA:LIGY na domácím hřišti jasně porazili Liberec 4:0. Domácím se vydařil start utkání, už po necelých dvaceti minutách vedli po dvou gólech Lamina Jawa a krásné trefě Tomáše Ladry z přímého kopu jasně o tři branky. Ve druhé půlce skóre navýšil Jakub Fulnek a Středočeši ve středu tabulky odskočili Slovanu na rozdíl čtyř bodů. Domácí jsou osmí, hosté padli na 11. místo do skupiny o záchranu.

iDNES.cz

Maa ukázali jako plaveckého rekordmana. A masakry kulturní revoluce začaly

Dne 16. července 1966 se čínský diktátor Mao Ce-tung ponořil do vln nejdelší čínské řeky Jang-c’-ťiang, aby ukázal své plavecké schopnosti. Propagandistický tisk oslavoval jeho výkon, za který se mu na Západě vysmívali, protože pokud by byl skutečný, překonával by i světové rekordy. Příběh činu, jenž předznamenal takzvanou kulturní revoluci, přinášíme v pokračování seriálu Slavné fotografie.

iDNES.cz

Centra měst jsou zamořená toxickými plyny. Experti doporučují omezit auta

Rakovina plic, Alzheimerova choroba nebo astma. Vdechování oxidů dusíku dopadá na zdraví chodců i řidičů. Povolené limity se překračují, především v centrech měst, tvrdí experti. Stát podle nich měří koncentrace plynů na špatných místech. Podle odborníků by bylo na místě auta v centrech měst omezit, a naopak vsadit na veřejnou dopravu.

iDNES.cz

Kácí se kvůli lidem, přírodě by pomohl opak, říká strážce parku České Švýcarsko

Národní park České Švýcarsko s nastupujícím jarem netrpělivě očekává první davy turistů. Pravčická brána je už přístupná, omezený provoz má fungovat i v soutěskách Kamenice. Po loňském požáru to bude vůbec poprvé, kdy návštěvníci spatří národní park tak, jak ho dříve ještě neviděli. Krajinný inženýr a strážce národního parku Miroslav Rybář je přesvědčen, že požár otevřel nejen nové pohledy na skály, ale i do dalekého okolí.

M. Boleslav - Liberec 4:0, tři góly za dvacet minut, dvakrát se trefil Jawo

Tři góly za úvodních devatenáct minut, k tomu další tři velké šance. Fotbalisté Mladé Boleslavi utkání 23. kola Fortuna ligy proti Liberci rozhodli drtivým nástupem. Dvakrát se trefil Jawo, krásný gól z přímého kopu dal Ladra. Čtvrtou branku přidal po půli Fulnek.

Sport.cz

Fotbalisté Mladé Boleslavi rozdrtili trápící se Liberec, dva góly dal Jawo

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 23. kole první ligy v souboji sousedů ze středu tabulky rozdrtili Liberec 4:0. Středočeský tým rozhodl už v úvodních 19 minutách, během nichž se dvakrát trefil Lamin Jawo a jednou Tomáš Ladra. Po změně stran se prosadil Jakub Fulnek. Mladoboleslavští vyhráli i druhý vzájemný duel v sezoně nejvyšší soutěže a na osmém místě tabulky se vzdálili jedenáctému Slovanu na čtyři body.

Sport.cz

Arsenal udržel pětibodový náskok v čele ligy

Arsenal zvítězil v 27. kole anglické fotbalové ligy na hřišti Fulhamu 3:0 a dál má v čele soutěže pětibodový náskok na druhý Manchester City. Londýnský celek zvítězil v pátém utkání za sebou a rozhodl o tom už v prvním poločase, v němž vstřelil všechny góly.

Czech Free Press

Ministerstvo obrany Ruské federace: USA od roku 2017 vyvíjejí mRNA vakcíny způsobující nemoci

Krátký komentář redakce k článku:

Tady bych pouze upozornil, že ruské ministerstvo obrany by si tuto informaci neodvážilo vypustit do éteru, pokud by ji nemělo důkladně prověřenu a podloženu! Za prvé: Ministerstva obrany disponují prostředky a odborníky, většinou dalece přesahujícími možnosti civilního sektoru!

A za druhé: V případě zveřejnění takovéto zprávy je v sázce prestiž a důvěryhodnost daného ruského ministerstva, takže na této úrovni se nikdo neodváží zveřejnit informaci... Читать дальше...

Новая зубная паста Revyline ChocoWhite для укрепления эмали доступна на сайте магазина Ирригатор.ру