Basketbalisté v předolympijské kvalifikaci poprvé narazili, Izrael byl nad jejich síly - ČT sport

1. Basketbalisté v předolympijské kvalifikaci poprvé narazili, Izrael byl nad jejich síly  ČT sport
  2. První úkol máme splněn. Doufám, že to tak bude pokračovat, řekl Kříž - iDNES.cz  iDNES.cz
  3. Češi zvládli první krok v cestě na LOH. Krejčí: Moment, pro který žiju  iSport.cz
  4. ŽIVĚ: Izrael –⁠ Česko – ČT sport – Česká televize  ČT sport
  5. Krejčí: Byl to jeden z mých nejlepších zápasů za reprezentaci - iDNES.cz  iDNES.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy... Читать дальше...

Sport.cz

Francouzská liga

1. kolo: Brest - Lens 3:2 (45.+2 a 87. obě z pen. Del Castillo, 56. Lala - 11. Sotoca, 22. Machado), Clermont - Monako 2:4 (7. Wieteska, 53. Muhammed Cham - 43. a 70. Ben Yedder, 26. Vanderson, 90.+3 Akliouche), Montpellier - Le Havre 2:2 (58. a 60. Adams - 6. Lloris, 90.+1 Grandsir), Nantes - Toulouse 1:2 (13. z pen. Mostafa Mohamed - 62. Abuchlál, 90.+1 Nicolaisen),

Novinky

Paul McCartney bude hostem na nové desce Rolling Stones

Nové album britských Rolling Stones má vyjít letos. Oficiálně je kolem jeho emise ticho, pokud se však v tomto roce skutečně objeví, bude to s ohledem na zvyklosti hudebních vydavatelství na podzim. Z různých vyjádření členů skupiny i na přípravě alba zainteresovaných lidí se ví, že na něm bude řada hostů. Jedním z nich je Paul McCartney. Představí se hned ve dvou písních.

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

Ideál Ústavního soudu. Mezi soudci má být pestro, postrádáme hlavně pilné „dělníky práva“ | Názory - Lidovky.cz

1. Ideál Ústavního soudu. Mezi soudci má být pestro, postrádáme hlavně pilné „dělníky práva“ | Názory  Lidovky.cz
  2. Baránek (Soukromníci): Prezidenta Petra Pavla začíná dohánět jeho minulost  Parlamentní listy
  3. David: Ústavní soud by si měl říci, na co stačí a na co už ne  Novinky.cz
  4. První úkol a hned takový trapas. Za výběr ústavních soudců je prezident odpovědný | Názory  Lidovky.cz
  5. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

iSport.cz

Česko - Izrael 67:80. Doplatili jsme na agresivitu, říká Hruban. Šance žije

Češi nenavázali na triumf, který předvedli v sobotu proti domácím Estoncům, a na olympijské předkvalifikaci podlehli favorizovanému týmu z Izraele. Ten táhli Yam Madar s Barem Timorem, kteří dohromady nasázeli devětačtyřicet bodů. Izraelci skvělou obranu podpořili i značnou rychlostí. Na celku vedeném Diegem Ocampem se v první půlce podepsala i fyzická náročnost sobotního utkání. „Možná nás to dnes stálo zápas. Ty tři čtyři minuty prvního poločasu, kdy jsme byli všude o krok později,“ uvědomuje si Vojtěch Hruban, kapitán národního týmu.

Sport.cz

Klokani pálili šance, výhru slaví Slovácko

Fotbalisté Bohemians 1905 podlehli ve čtvrtém ligovém kole Slovácku 0:1 a doma prohráli i třetí soutěžní utkání v sezoně, z toho druhé v nejvyšší soutěži. Vítězství hostům zajistil v nastavení prvního poločasu Stanislav Hofmann. Mužstvo z Uherského Hradiště, které v 86. minutě oslabil vyloučením střídající útočník Rigino Cicilia, vyhrálo po dvou kolech a venku v lize po pěti zápasech.

Sport.cz

Perušič po zranění znovu hraje, se Schweinerem v Berlíně podlehli v semifinále

Po nucené pauze kvůli zranění se nejlepší český beachvolejbalový pár Ondřej Perušič, David Schweiner vrátil na turnaje. Po Perušičově natrženém břišním svalu, který je připravil o elitní turnaje v Gstaadu, Montrealu i mistrovství Evropy ve Vídni, se účastní německého okruhu v Berlíně. Po dvou výhrách vypadli dnes v semifinále.

ECHO24

Němci po vypnutí jádra dováží nejvíce elektřiny v historii

V první polovině roku 2023 se Německo z pozice třetího největšího vývozce elektřiny v Evropě stalo dovozcem elektřiny. Zdálo se, že po ukončení provozu jaderných elektráren se v porovnání s předchozími lety nic nezměnilo. Ovšem opak je pravdou. Německo importuje elektřinu jako nikdy předtím. V červenci to podle německého síťového regulátora Bundesnetzagentur bylo 5783,4 gigawatthodiny, což je historický rekord. Informoval o tom deník Bild.

Sport.cz

Pardubice slaví první výhru v sezoně

Sport.cz

Posedmé v řadě bez vítěze. Velký šlágr anglické ligy a očekávaný debut končil smírně

Ligový debut Mauricia Pochettina na lavičce fotbalistů Chelsea skončil domácí remízou s Liverpoolem 1:1. Na gól hostujícího Luise Díaze odpověděl debutant v londýnském celku Axel Disasi. Tottenham po odchodu kapitána Harryho Kanea do Bayernu Mnichov vstoupil do soutěže remízou 2:2 na hřišti Brentfordu. Na obou gólech "Kohoutů" se v londýnském derby podílel asistencemi James Maddison, nová posila z Leicesteru, jež oblékla dres s Kaneovým číslem 10.

Fotbal.idnes.cz

ONLINE: Šlágr na startu Premier League, hraje Chelsea proti Liverpoolu

Nedělní program úvodního kola anglické fotbalové ligy vrcholí zápasem dvou gigantů. Chelsea se utkává s Liverpoolem a obě mužstva chtějí po nevydařené předchozí sezoně dobře vstoupit do té nové. Jejich duel můžete od 17:30 sledovat v podrobném online přenosu minutu po minutě.

iDNES.cz

Smrt na pláži prolomila pravidla cenzury. Americe ukázala daň z vítězství

Je to jedna z nejznámějších amerických válečných fotografií. Málokdo však tuší, co všechno za jejím zveřejněním stálo. Šokující výjev mrtvých amerických vojáků, jejichž v písku zabořená těla ožírají červi, Spojené státy dlouho spatřit nesměly. Příběh snímku i jeho tvůrce si přečtěte v dalším díle seriálu Slavné fotografie.

Bohemians - Slovácko 0:1, červená karta i zásahy videa. Hosté náskok udrželi

Fotbalisté Bohemians ve čtvrtém ligovém kole podlehli Slovácku 0:1 a podruhé v řadě doma nebodovali. Jediný gól vstřelil před koncem první půle Hofmann. Na výsledku nic nezměnil ani divoký závěr, ve kterém obdržel červenou kartu Cicilia, odvolala se hostující penalta i domácí vyrovnávací trefa.

Sport.cz

Čtvrtá výhra pro sešívané, rozhodl vlastní gól

Fotbalisté Slavie ve čtvrtém kole první ligy zvítězili v Mladé Boleslavi 1:0 a v této sezoně nejvyšší soutěže nadále drží stoprocentní bodovou úspěšnost. Pražané rozhodli zápas v 59. minutě, kdy si dal po souboji s Muhamedem Tijanim vlastní gól domácí Florent Poulolo.

iSport.cz

SESTŘIH: Pardubice - Karviná 2:1. Domácí poprvé slaví, paráda Matouška

Fotbalisté Pardubic ve čtvrtém kole první ligy porazili na svém hřišti Karvinou 2:1 a připsali si premiérové vítězství v sezoně nejvyšší soutěže. Domácí se ujali vedení v 39. minutě po gólu Emila Tischlera a náskok navýšil v 55. minutě Jakub Matoušek první ligovou trefou. Ve čtvrté minutě nastavení si vstřelil vlastní gól Denis Halinský. Sledujte VIDEA z klíčových momentů duelu na iSport.cz.