Po paskutiniųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono rungtynių Kauno „Žalgirio“ lyderis Sylvainas Francisco paskelbė, kad tai buvo jo paskutinis sezonas vilkint žaliai baltus marškinėlius Lietuvoje, tačiau kito karjeros žingsnio, nepaisant naujienų pranešimų, nepaskelbė.