2022

Новости за 06.04.2022

Polsatnews.pl (sport)

Liga Mistrzów: Chelsea FC - Real Madryt. Skrót meczu

Skrót meczu Chelsea FC - Real Madryt. Królewscy wygrali na Stamford Bridge 3:1. Bohaterem spotkania był Karim Benzema, który skompletował hat-tricka. Zobaczcie skrót meczu Chelsea FC - Real Madryt.

Sport.pl

Blamaż Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów. Villarreal przerwało passę

Niewidoczny Robert Lewandowski, brak porozumienia między pomocnikami, a przede wszystkim wyjątkowa nieskuteczność - tak wyglądał Bayern Monachium, który spisał się wręcz fatalnie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Villarreal przerwał długą serię meczów bez porażki Bawarczyków. Hiszpanie wygrali 1:0.

SportoweFakty.wp.pl

LM: Królewska precyzja

Wiele wskazuje na to, że piłkarze Chelsea nie wygrają ponownie Ligi Mistrzów. Angielski zespół przegrał w ćwierćfinale z Realem Madryt 1:3.

LM: bezradność Bayernu. "Lewy" zawiódł

Niespodzianka w pierwszym meczu o awans do półfinału Ligi Mistrzów. Bayern Monachium przegrał 0:1 z Villarrealem, a mógł wracać z większym bagażem goli. Robert Lewandowski nie pomógł drużynie, nie zagrażał bramce przeciwnika.

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

Villarreal - Bayern Monachium: wynik i relacja - Liga Mistrzów | Eurosport w TVN24 - Eurosport

1. Villarreal - Bayern Monachium: wynik i relacja - Liga Mistrzów | Eurosport w TVN24  Eurosport
  2. Bezradność Bayernu szokowała. Robert Lewandowski w cieniu  Sportowefakty
  3. W ostrych słowach sprowokował Lewandowskiego. Mocno tego pożałował  Interia Sport
  4. Niespodzianka! Bayern przegrywa z Villarrealem [WIDEO] - weszlo.com  Weszło
  5. Gdzie oglądać Villarreal CF - Bayern Monachium? Liga Mistrzów LIVE. Jaki kanał TV i stream online?  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...

Liga Mistrzów: Villarreal - Bayern Monachium. Skrót meczu

Skrót meczu Villarreal CF - Bayern Monachium. Gospodarze wygrali 1:0 w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Pełne 90 minut w ekipie Bayernu Monachium rozegrał Robert Lewandowski. Zobaczcie skrót meczu Villarreal CF - Bayern Monachium.

Interia.pl

Liga Mistrzów. "Lewy" zatrzymany, Bayern musi odrabiać straty

Bayern Monachium przegrał na wyjeździe 0-1 z Villarreal CF w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Przed wyższą porażką Bawarczyków uratował VAR. Robert Lewandowski rozegrał 90 minut, ale tym razem nie należał do pierwszoplanowych postaci spotkania.

Liga Mistrzów: Kłopoty Bayernu! Villarreal pokonał Lewandowskiego i spółkę - polsatsport.pl

1. Liga Mistrzów: Kłopoty Bayernu! Villarreal pokonał Lewandowskiego i spółkę  polsatsport.pl
  3. Liga Mistrzów. "Lewy" zatrzymany, Bayern musi odrabiać straty  Interia Sport
  4. Blamaż Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów. Villarreal przerwało passę  Sport.pl
  5. Niespodzianka! Bayern przegrywa z Villarrealem [WIDEO] - weszlo.com  Weszło
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

GKS Katowice

[OCENY] Oceń zawodnika za mecz z Widzewem!

Właśnie zakończyło się spotkanie GKS Katowice – Widzew Łódź. Jak ocenisz zawodników? Podziel się z nami swoją opinią, argumentację możesz napisać w komentarzu! Zapraszamy do zabawy i przypominamy kilka zasad. Ocena wyjściowa to 6 i oceniamy zawodników, którzy grali więcej niż 30 minut w meczu, więc tylko oni będą wpisani w tabeli. Czas do wpisywania […]

Interia.pl

Zmiana tuż przed walką o tytuł? Jest wypowiedź promotora

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO), Frank Warren jest zirytowany postawą obowiązkowego pretendenta WBC Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO), który 23 kwietnia na londyńskim stadionie Wembley skrzyżuje z Furym rękawice.

Triumfator Złotej Piłki chwycił za broń

Kolejni aktualni i byli sportowcy wstępują do ukraińskiego wojska, by walczyć za swoją ojczyznę, która od ponad 40 dni broni się po rosyjskiej napaści. Za broń chwycił m. in. Igor Biełanow, triumfator Złotej Piłki z 1986 roku.

[RELACJA] Porażka z Widzewem

6 kwietnia 2022 roku, w piękny środowy wieczór, GieKSa podejmowała Widzew Łódź. Trybuny stadionu zapełniły się znaczną liczbą sympatyków, którzy od pierwszej minuty wspierali piłkarzy głośnym dopingiem. Pierwsza połowa to była zachowawcza gra obu drużyn. Obraz gry przypominał ten z meczu z Polkowicami. Przeciwnicy nie kwapili się z atakami, a my nieudolnie próbowaliśmy się przebić […]

Rottweilery w finale ENBL – Anwil zagra o puchar! - Anwil Włocławek

1. Rottweilery w finale ENBL – Anwil zagra o puchar!  Anwil Włocławek
  2. Historyczny moment. Polski klub pierwszym triumfatorem rozgrywek ENBL  Sportowefakty
  3. Loża Ekspertów: Zatrzymajmy puchar w Hali Mistrzów!  Anwil Włocławek
  4. Puchar jest nasz! Anwil wygrywa pierwszą edycję europejskich rozgrywek  ddwloclawek.pl
  5. Anwil z pucharem - Litwini pokonani w finale ENBL  polskikosz.pl

Interia.pl

,,To powinna być bramka" Karim Benzema. Liga Mistrzów: Chelsea - Real. WIDEO

,,To powinna być bramka" Karim Benzema myli się z bliskiej odległości. Doskonała okazja do zdobycia gola niestety tym razem kończy się bez powodzenia. Gole przeciwko Chelsea były dla Benzemy trafieniami numer 9, 10 i 11 w tym sezonie Ligi Mistrzów. Tym samym napastnik Realu stał się pierwszym w historii Francuzem, który zdobył co najmniej 10 bramek w jednej edycji tych rozgrywek.