Reuters: 10 mln dolarów za informacje o ingerencji Rosji w wybory w USA - Interia Wydarzenia

1. Reuters: 10 mln dolarów za informacje o ingerencji Rosji w wybory w USA  Interia Wydarzenia
  2. USA oferują 10 mln dol. za informacje na temat rosyjskich "farm trolli"  RMF 24
  3. USA mają dość rosyjskich farm trolli. Za informacje oferują 10 mln dolarów  Niezalezna.pl

Premier wyraził się jasno. Wiadomo już co z podwyżkami dla polityków

Podwyżki dla polityków wywołały burzę "Rzeczpospolita" napisała, że podczas niedawnego posiedzenia sejmowej Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska poinformowała, że w przyszłorocznym budżecie planowane jest zwiększenie wydatków na...

Legioniści

Bruno Romanutti nowym zawodnikiem Legii

Bruno Romanutti został nowym siatkarzem I-ligowej Legii Warszawa. 33-letni atakujący ma na swoim koncie występy w reprezentacji Argentyny oraz polskiej ekstraklasie. W sezonie 2013/14 grał w Effectorze Kielce, w roku 2018 był w składzie Onico Warszawa, a następnie występował w AZS-ie Częstochowa.

Interia.pl

Nowoczesne myśliwce F-22 Raptor pojawią się w Polsce. Co potrafią?

Kilka z najnowocześniejszych na świecie myśliwców ma przylecieć do Polski strzec przestrzeni powietrznej krajów NATO. Jest to skutek decyzji podjętych po niedawnym szczycie Sojuszu, który miał miejsce w Madrycie. Możliwości Raptorów mogą skutecznie odstraszyć potencjalnych wrogów.

Sport.pl

Lechia skrzywdzona. Sędziowska farsa. Dwie minuty wstrząsnęły Gdańskiem

Kibice zmobilizowali się na ten mecz, aby w jak najliczniejszym gronie świętować awans Lechii Gdańsk do III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis, ale w rewanżu Lechia musiała uznać wyższość rywala. Przegrała właściwie w dwie minuty, gdy Rapid Wiedeń strzelił dwa gole.

Rozmowa liderów USA i Chin. "Ci, którzy igrają z ogniem, od niego zginą" - Onet

1. Rozmowa liderów USA i Chin. "Ci, którzy igrają z ogniem, od niego zginą"  Onet
  2. Rozmowa przywódców USA i Chin. Xi ostrzegł Bidena, by "nie igrał z ogniem"  wiadomosci.gazeta.pl
  3. Joe Biden i Xi Jinping rozmawiali przez telefon ponad dwie godziny. Między innymi o Tajwanie  TVN24
  4. Rozmowa telefoniczna Bidena z Xi. "Trwała ponad dwie godziny"  WP Wiadomości
  5. Joe Biden rozmawiał z prezydentem Chin. Tajwan jednym z tematów  Interia Wydarzenia
  6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...

TVP.INFO

Holendrzy w Sejmie: Oni po prostu chcą przejąć naszą ziemię

Goście z Holandii uczestniczyli w czwartkowym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju Gospodarstw Rodzinnych, które było poświęcone m.in. inicjatywom wpływającym na bezpieczeństwo żywnościowe Europy. Holendrzy przedstawili sytuację rolników w ich kraju i wyrazili zaniepokojenie stanem holenderskiej demokracji.

BusinessInsider.com.pl

300 zł na dziecko. Jak skorzystać?

300 plus to potoczna nazwa programy "Dobry start". Jest to program rządowy, polegający na wypłacaniu 300 zł na rozpoczynające rok szkolny dziecko. Świadczenie to jest przyznawane corocznie. Nabór wniosków do tegorocznej edycji programu "Dobry start" ruszył od 1 lipca.

SportoweFakty.wp.pl

Lechia odpadła, ale pokazała charakter

Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali z Rapidem Wiedeń 1:2 w meczu II rundy Ligi Konferencji Europy. Oba gole goście z Austrii zdobyli na przestrzeni trzech minut pierwszej połowy. Lechia do końca walczyła o dogrywkę, zabrakło jej jednak szczęścia.

Interia.pl

Szalona pogoń nie pomogła. Polacy żegnają się z Europą

Lechia Gdańsk zakończyła krótką acz intensywną przygodę z europejskimi pucharami po przegranej 1-2 z Rapidem Wiedeń u siebie. Goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie po pierwszych 20 minutach meczu, lechiści zdobyli kontaktową bramkę w końcówce spotkania.

Interia.pl

"Niemcy to dom publiczny Europy". Organizacja chce zakazu prostytucji

Niemcy stanowią "atrakcyjny kraj dla organizacji przestępczych i handlu ludźmi" i dlatego uważane są za "dom publiczny Europy" - oświadczyli w Koblencji działacze organizacji Solwodi, w związku ze zbliżającym się Dniem Walki z Handlem Ludźmi. Organizacja wezwała do wprowadzenia zakazu prostytucji w Niemczech.

Eliminacje Ligi Konferencji. Lechia Gdańsk przegrała z Rapidem Wiedeń. Kluczowe dwie minuty (sport.tvp.pl) - TVP SPORT

1. Eliminacje Ligi Konferencji. Lechia Gdańsk przegrała z Rapidem Wiedeń. Kluczowe dwie minuty (sport.tvp.pl)  TVP SPORT
  2. Przegrali, ale pokazali charakter. Trzy minuty, które zabrały marzenia Lechii  Sportowefakty
  3. Jaki sposób ma Lechia Gdańsk na Rapid Wiedeń? Rośnie frekwencja, pub zamknięty  Trojmiasto
  4. Szalona pogoń nie pomogła. Polacy żegnają się z Europą  Interia Sport
  5. Organizacyjna porażka Lechii Gdańsk przed meczem z Rapidem Wiedeń  Sportowefakty
  6. Zobacz... Читать дальше...

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Challenger Cup K: Belgijki i Chorwatki wciąż w grze

W chorwackim Zadarze trwa Challenger Cup kobiet. Zwyciężczynie całego turnieju w przyszłym roku wystąpią w Lidze Narodów. W czwartek rozegrano pierwsze ćwierćfinały. W obu spotkaniach rozstrzygnięcia nastąpiły po trzech setach. Na inaugurację turnieju Belgijki pokonały Czeszki, zaś w kolejnym pojedynku gospodynie okazały się lepsze od reprezentacji Kazachstanu. Chorwatki w półfinale zagrają z Portorykankami, które walkowerem […]