W środę w Gliwicach rozpocznie się kolejny tegoroczny turniej Ligi Narodów, a nasi reprezentanci zagrają kolejno z: Belgią, Turcją, Niemcami i Argentyną. W składzie Biało-Czerwonych ma pojawić się jeden z najlepszych siatkarzy świata - Wilfredo Leon.