30

Все новости

VK Jihostroj ČB

Jihostroj ukončil domácí neporazitelnost Ústí nad Labem!

Klub - Českobudějovický tým se vydal ve čtvrtek na sever Čech s cílem dobýt ústeckou halu, v níž domácí vyhráli všech pět dosavadních utkání. Už v prvních dvou setech byl Jihostroj dominantním výkonem na cestě za úspěchem. Koncovka třetího setu sice vyšla lépe Ústeckým, ve čtvrtém setu ale Jihočeši potvrdili tříbodové vítězství. V dresu Jihostroje se bodově nejvíce dařilo triu cizinců – Schouten (24 bodů), Stoilovič (14), Todua (10).

Ve čtvrtek vyrážíme na palubovku oblíbeného soupeře z Ústí nad Labem

Klub - Jedenáctý zápas sezony je na programu netradičně ve čtvrtek. Soupeř z dalekého Ústí nad Labem hraje v této sezoně nad očekávání a pohybuje se na třetí příčce. Poslední venkovní utkání jsme v Liberci prohráli, napravíme tentokrát dojem? Utkání v Ústí nad Labem odstartuje v 17 hodin.

Derby na Mikuláše! Jihostroj doma přivítá Příbram

Klub - Po dvou nabitých víkendech má Jihostroj tentokrát na programu jen jeden zápas. Za to pikantní! V sobotu na Mikuláše totiž přijede VK Příbram. Středočeši jsou sice v tabulce poslední a podle papírových předpokladů by si žádné body odvézt neměli, ale zápasy s nimi jsou díky spojitosti hráčů s oběma kluby označovány jako derby. Sledujte sobotní utkání od 18 hodin na tomto odkazu!

Jihostroj potvrdil roli favorita a vrátil se do čela tabulky

Klub - Utkání mezi Jihostrojem a Příbramí mělo jasného favorita. Domácí naplnili očekávání a od začátku diktovali tempo hry. České Budějovice odehrály zápas velice suverénně a Kocoury k ničemu nepustily. Od trenéra Dvořáka mohl dostat větší prostor i druhý nahrávač Piskáček a mladík Šulista. Kanaďan Schouten v dresu Jihostroje odehrál povedené utkání – během tří setů zaznamenal 26 bodů.

Vánoce s Jihostrojem! Oblečte své blízké do klubových barev

Klub - Vánoce se rychle blíží, a proto jsme připravili našim fanouškům možnost pěkného dárku pod stromeček. Své blízké můžete obdarovat replikou nového dresu Jihostroje, kterou necháme vyrobit podle Vašeho přání. Abychom Vám objednávku stihli doručit do Štědrého dne, je třeba dres objednat do pátku 11. prosince. V nabídce toho ale máme víc! Podívejte se, co můžete v rámci vánoční nabídky pořídit svým blízkým.

Klub - Zatímco v Liberci jsme prohráli, o den později jsme si bilanci spravili při domácím utkání se Zlínem. I přes přesvědčivé vítězství 3:0 však viděli smečař Petr Michálek i hlavní trenér René Dvořák v zápase rezervy.

Jihostroj získal povinné tři body proti Zlínu

Klub - Oba týmy chtěly napravit dojem z pátečního utkání, které na palubovkách soupeřů prohrály. Jihostroj šel do utkání jako jasný favorit a průběh zápasu potvrzoval jeho roli. Zlínští téměř celý zápas pouze doháněli domácí mužstvo, které si v každém setu vytvořilo bezpečný náskok. České Budějovice sice nehrály svoje nejlepší utkání, ale i tak zvládly duel bez ztráty setu. Jihostroj si tak připsal další tři body do tabulky, díky kterým potvrdil svou roli vedoucího celku UNIQA extraligy. Nejvíce... Читать дальше...

Po sedmi zápasech první porážka. Z Liberce odjíždíme bez bodu

Klub - V Liberci jsme vyhráli první set a směřovali k prvnímu vítězství na palubovce Dukly po třech letech. Jenže domácí zapnuli na vyšší obrátky a třemi povedenými sety zápas otočili. Řádil především bývalý hráč Jihostroje Michal Kriško, který zapsal 23 bodů. Poprvé v této sezoně jsme tak prohráli. Neporazitelnost jsme udrželi sedm utkání – nejdéle ze všech týmů UNIQA extraligy. V Liberci se nám dlouhodobě nedaří, jedná se o šestý prohraný zápas v řadě na jeho půdě.