2023

Новости за 10.09.2023

Sport.pl

Koszmar, dramat, wstyd, żenada. Polska na kolanach w Tiranie

Kolejny koszmar w wykonaniu reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni w fatalnym stylu przegrali na wyjeździe z Albanią 0:2 i w praktyce pozbawili się szans na bezpośredni awans na Euro 2024. Dni Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera kadry wydają się być policzone.

Sport.pl

Polacy byli w niebie. I nagle wkroczył sędzia. Duża kontrowersja [ZDJĘCIE]

Kilkadziesiąt sekund trwała radość polskich piłkarzy w Tiranie. W 21. minucie Sebastian Szymański kapitalnie wykonał rzut wolny, dośrodkowując w pole karne rywala. Ogromne zamieszanie wykorzystał Jakub Kiwior, który umieścił piłkę w siatce. Po chwili arbiter odgwizdał jednak pozycję spaloną obrońcy Arsenalu.

Sport.pl

Skandal w Tiranie. Mecz przerwany po 30 sekundach [WIDEO]

Uzbrojona po zęby policja na trybunach, ale też przeraźliwe gwizdy, rzucanie przedmiotami, racami i mecz przerwany już w 30 sekundzie. Tak zaczęło się spotkanie w Tiranie, gdzie Polska w niedzielę gra z Albanią.

Sport.pl

Wpadka UEFA tuż przed meczem Polaków. Zamieszali

Bartosz Bereszyński obok Roberta Lewandowskiego, a Jakub Kiwior i Grzegorz Krychowiak na skrzydle - tak według oficjalnej strony UEFA wygląda skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią.

Sport.pl

Grali grupowi rywale Polaków. Złe wieści [WIDEO]

Reprezentacja Mołdawii pokonała Wyspy Owcze 1:0 w piątym meczu eliminacji Euro 2024. Piłkarze Sergheia Clescenco nie mieli łatwo, a zwycięskiego gola w 53. minucie strzelił Vadim Rata. Bohaterem spotkania został jednak pogromca Polaków Ion Nicolescu, który niemalże w pojedynkę wypracował zdobytą bramkę.

Sport.pl

Papszun wziął w obronę Lewandowskiego. "Mocno ryzykowne"

Kadra bez Roberta Lewandowskiego? - Nie jest w top formie, o czym sam mówi, ale dzisiaj reprezentacja bez Lewandowskiego to by było mocno ryzykowne - ocenił ekspert TVP Sport Marek Papszun. Początek meczu o 20:45.

Sport.pl

Fernando Santos odkrył karty! Oto skład Polski na mecz z Albanią. Są zmiany!

Poranne doniesienia Sport.pl się sprawdziły. Fernando Santos ogłosił właśnie podstawowy skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią i ponownie od pierwszej minuty na boisku zobaczymy Grzegorza Krychowiaka. Ponadto mamy również dwie zmiany w porównaniu do meczu z Wyspami Owczymi. Relacja na żywo z meczu Polska - Albania w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Sport.pl

Ikona reprezentacji Albanii wprost o Polakach. Pewność siebie bije po oczach

- "Na papierze" macie zdecydowanie najlepszą drużynę w tej grupie. Lepszą niż Albania i Czechy. Stać ją na znacznie więcej niż na razie pokazuje w eliminacjach. Nie wiem, widocznie coś robicie źle - powiedział były reprezentant Albanii Altin Lala w rozmowie z TVP Sport. Ekspert wskazał też, kto w niedzielę wygra w Tiranie.

Sport.pl

Świetna forma Polki we Włoszech. Wystarczyło 56 minut. Co za triumf

Fenomenalną formą we włoskim Bari popisała się Katarzyna Kawa, która w turnieju rangi WTA 125 zagrała w deblu z Kazaszką Anną Siskovą. Duet dotarł do finału imprezy, a w nim nie dał żadnych szans rywalkom. Polka i Kazaszka rozbiły rywalki w zaledwie 56 minut.

Sport.pl

Zmarzlik bohaterem! Trzeci finał z rzędu

Platinum Motor Lublin trzeci rok z rzędu pojedzie w wielkim finale PGE Ekstraligi. Mistrzowie Polski w niedzielę pokonali Tauron Włókniarza Częstochowa 58:32, a w dwumeczu zwyciężyli aż 112:68. Najwięcej punktów w meczu przywiózł Bartosz Zmarzlik. Finałowego rywala lublinian wyłoni rewanż pomiędzy Betard Spartą Wrocław, a For Nature Solutions KS Apatorem Toruń.

Sport.pl

Gauff dołączyła do Świątek i Sabalenki. To już pewne. Kolejny sukces

Coco Gauff wywalczyła w sobotę największy sukces w karierze, triumfując w wielkoszlemowym US Open. I ma co świętować, bo oprócz triumfu w turnieju udało jej się awansować w rankingu WTA, a także jest już pewna gry w WTA Finals. Dołączyła tym samym do Igi Świątek czy Aryny Sabalenki.

Sport.pl

Burza po finale mistrzostw świata. "Zostaliśmy okradzeni"

"Serbia brutalnie okradziona w finale mundialu", "Sędziowie naprawdę zrobili wszystko, aby Niemcom ułatwić drogę do tytułu" - to tylko niektóre z opinii serbskich mediów na temat sędziowania w finale mistrzostw świata koszykarzy: Serbia - Niemcy (77:83).